TAGASISIDE

Mulle meeldib külastada enda projekteeritud maju, et näha, kuidas nad minu laualt lendu tõustes on materialiseerunud. Nautida seda, kuidas inimesed on neile loodud lavadel lahti rullinud oma elu… kuulata nende lugusid… imetleda, kuidas nad on võtnud minu joonistatud maja ning sellele ELU sisse puhunud.

Klientide kogemused

Mida mu kliendid oma majade loomise kogemuse kohta kirjutavad, saad lugeda allpool.

Kui meie Katre käest päris alguses küsisin, et kas ta teeb ka mitte päris tüüpilise projektiga maju, siis Katre vastas, et selliseid ta just teebki. “Maja peab sobima perele nagu nahk selga” ja selle lausega ta meid ära võluski. Maja loomine Katrega oli selline mõnus koostöö. Ta küsis, kuulas, andis mõtlemisainet  ja  pani lõpuks paberile konkreetsete joonistena meie uit mõtted ja soovid. Ja välja tuli tõesti meie südamesoovi kodu – nii me oma maja hellitavalt kutsume. Tehtud meie soovidega ja Katre tarkusega. On hästi oluline, et arhitekt  küsib pere soove, harjumusi ja siis oskab sellest kokku joonistada perele kodu, mitte lihtsalt hoone.  
Soovitame südamest Katret kui otsid oma kodule arhitekti.
Tänulikud Rita ja Raigo Rakverest
Katrega sain tuttavaks nagu ikka, tänu tutvustele. Majaehitamise soov oli selleks ajaks juba piisavalt kaua küpsenud ja Katre oli Jackpot! Saime ilma riidu minemata kokkuleppele nii ajagraafikus, hinnas kui ka soovides-võimalustes. Nüüd olen uues kodus elanud juba pool aastat ja julgen öelda, et see on 138 m2 rõõmu ja unistuste täitumist- aitäh Katre!
Andres ja Helle Koselt